ויטל קושניר - אילו רק הייתה לי אחות

ויטל קושניר
ספר מצחיק, הזוי, ובעיקר סוער על בחורה שמואשמת ברצח שלא זוכרת שביצעה.

קוראים לי ויטל ואני בת 22 מקרית אתא.
כמו כולם גם לי יש חיים שכאלה, בלאגנים, בת יחידה, צבא, טיול גדול והמון שדים בתוכי. כנערה, סבלתי מחוסר ביטחון ודימוי עצמי גרוע, והכתיבה שימשה לי פעמים רבות מקום מפלט וכלי לפליטת הרגשות, שהצטברו בי במשך השנים. הספר הזה הוא פרי כל הרצונות הכמוסים שלי והוצאתו לאור היא נקודת אור גדולה בחיי.
סכום שגויס: 25,972
סכום היעד: 25,000

התחלתי את תהליך הליווי עם מיטל אחרי שנפגשנו במשרדים של ספרי ניב.
כבר מההתחלה היא נראתה לי ממש מקצועית ועם ברק בעיניים וממש התחברתי לאופן שבו דיברה והסבירה מה עליי לעשות. קיבלתי ממנה כמה טיפים חשובים לחיים בכלל ולפרויקט בפרט. המסע עצמו לא היה קל, אפילו אגיד שלפעמים מורט עצבים כי היו לא מעט רגעים שבהם חשתי חסרת ביטחון לגבי הפרויקט ולגבי עצמי. אבל המשכתי להתמיד ולעבוד גם כשלא הייתי בטוחה שאסיים את הפרויקט. מיטל תמיד הייתה זמינה ועודדה אותי להמשיך ואני חייבת לומר שזה נתן לי דרייב.
אני חושבת שמימון המונם הוא כלי נהדר כדי לפתח את עצמך ולגלות על עצמך המון דברים, למשל, יצירתיות בשיווק. אני לא חשבתי שאני מסוגלת לשכנע מישהו שישלם בעבור הספר שלי, אבל זה קרה. והרבה מזה בזכות מיטל וההדרכות שלה.

לבסוף , יש לי טיפ מאוד חשוב למי שרוצה להתחיל/להמשיך עם הפרויקט עד הסוף: צריך להתמיד. כי גם אם זה נראה שמשהו לא מתפקד כמו שצריך זה ממש לא אומר שצריך להפסיק ולנסות להגשים חלום!

פרויקטים נוספים

אגדות דשא

דירוג 50 השחקנים הגדולים ביותר בדור האחרון, עם סיפורים קצרים שמסכמים את הייחודיות והקריירה שלהם, יחד עם איורים מעוררי השתאות וקישורים לסרטונים וכתבות עליהם.

עוד על הפרויקט »

הספר של גדי

שבע שנים אני מסתובב ביניכם בזהות כפולה. שבע שנים אני חי חלום שבכלל לא העזתי לחלום. שבע שנים שהמציאות מפתיעה אותי, משלהבת אותי, מטלטלת אותי, ואני…

עוד על הפרויקט »

קידום מכירות וידאו אונליין

בזכות הפרויקט שלך יצא לפועל

אם יש לך רעיון שחייב לצאת לאור

יחד, נגייס את ההמון

סגירת תפריט