הדרך הביתה - סיפורו של אדם שקוף

עידו סומרפלד
ום אחד עזבתי הכל ויצאתי לחיות ברחוב כהומלס.
אחרי המסע המטלטל הבנתי שלמדתי המון על עצמי,
וכתבתי על זה ספר- סיפור המזמין אותך לפגוש את עצמך.
סכום שגויס: 35,487
סכום היעד: 35,000

תהליך הליווי של מיטל היה עבורי מסע אל תוך עצמי.
מסע בו היה עליי לענות בכנות (שוב) על השאלה מי אני.
בדרך לתשובה נפגשתי עם שאלות מהותיות אשר את חלקן העליתי מול עצמי עוד קודם, אך נמנעתי מלברר עם עצמי את התשובה האמיתית, החבויה, העמוקה; וחלקן היו עבורי חדשות לחלוטין והובילו אותי למסע חקר עצמי: מה חשוב לי, מה אני מנסה לקדם באמת, מעבר למוצר שלי שהוא הביטוי הממשי של המסר. מה המסר שלי? מה האמת שלי? מה חשוב לי? ולמה?
במסע מטלטל שכזה, קרה לא פעם שאיבדתי ביטחון, איבדתי מוטיבציה או שאיבדתי את עצמי. ברגעים כאלו פניתי למיטל שידעה לייצב את המציאות עבורי, לחזק את הביטחון והאמונה בדרך שלי ולזקק את מה שאני מנסה להעביר. בהתחלה פניתי בביישנות ובספק, אך עם הזמן, ההכרות עם מיטל ועם מה שיש לה לתת לי הובילה אותי לפנות אליה באמונה שלמה שהדבר יקדם אותי, אפילו אם לא ברור לי איזה עזרה אני צריך או רוצה ממנה.
מחשבות על ויתור, על אובדן אמונה, על ספקות שעלו בי במהלך הדרך, הוחלפו במחשבה להתייעץ עם מיטל. בלי התמיכה שלה ייתכן שהייתי מרים ידיים במהלך הדרך.
ההתנסות שלי עם מימון המונים הסתיימה בהצלחה והייתי ממליץ עליה לכל מי שבאמת מאמין במסר שלו ובמוצר שהוא מביא לעולם. הפלטפורמה פחות מתאימה למי שלא.

שני טיפים חשובים:
הטיפ הכי חשוב שאני יכול לתת הוא להאמין בעצמך ובמה שיש לך להביא לעולם. בלי זה אין למה להתחיל, עם זה אפשר להגשים הכל.
הטיפ השני הוא בגדר המלצה והוא להיות אמיתי. להיות נאמן לדרך שלך לעשות את המסע הזה, להסכים לפגוש כל מה שהמסע מביא איתו, וליהנות מהדרך הזו. לעבור דרך כל רגע, מחשבה או תחושה שעולה ולא לעקוף מסביב.

תודה ענקית מיטל על המסע המשותף שעברנו, הרגשתי חיבור טוב מהרגע הראשון ולצד הידע והכלים נתת לי גם את עצמך, האדם שאת עם השקפת עולמך והאמת שלך. אני מרגיש שזכיתי בענק.
באהבה והערכה, עידו.

פרויקטים נוספים

אגדות דשא

דירוג 50 השחקנים הגדולים ביותר בדור האחרון, עם סיפורים קצרים שמסכמים את הייחודיות והקריירה שלהם, יחד עם איורים מעוררי השתאות וקישורים לסרטונים וכתבות עליהם.

עוד על הפרויקט »

הספר של גדי

שבע שנים אני מסתובב ביניכם בזהות כפולה. שבע שנים אני חי חלום שבכלל לא העזתי לחלום. שבע שנים שהמציאות מפתיעה אותי, משלהבת אותי, מטלטלת אותי, ואני…

עוד על הפרויקט »

קידום מכירות וידאו אונליין

בזכות הפרויקט שלך יצא לפועל

אם יש לך רעיון שחייב לצאת לאור

יחד, נגייס את ההמון

סגירת תפריט