יומן בְּרִיאוֹת - ספר השראה

אורית ממן רדה
היומן הזה הוא בעצם יומן מסע, יומן בְּרִיאוֹת.
יומן שבו נברא את המציאות שלנו. נברא את היומיום שלנו.
היומן בנוי מ-120 דפי עבודה, 2 עמודים לכל יום.
בסוף היומן כתוב הסיפור שלי, שדרכו אפשר להבין מה עשיתי, למה, מתי ואיך.
יש בו כלים ודוגמאות ליצירת מציאות, וכן תמונות ומשפטי השראה. בכל עמוד תמצאו הנחיות למשימות יומיות, שכל מטרתן היא להעלות אנרגיה (כבר לא מילה גסה), הנעה לפעולה, הנעה להנאה, לחקירה פנימית, הנעה ליצירתיות, הנעה להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמכם.
סכום שגויס: 62,054
סכום היעד: 62,000

תהליך הליווי היה סופר משמעותי ונחוץ עבורי.
לשמוע את הניסיון שיש למיטל עם פרויקטים של מימון המונים הרגיע אותי מאוד. עוד לפני שהפרויקט עלה לאוויר, מיטל חיברה שאלות ממוקדות על מנת שהפרויקט יתואר בצורה הראויה ביותר. הליווי החל מדיוק התכנים לעמוד הראשי ועד עריכת התשורות. כל מי שעשה את זה לבד, ללא תמיכה יעיד שזה אתגר לא פשוט.
בין לבין, חיבור לצלמת מדהימה, ריכוך חששות, מענה מהיר ואדיב לשאלות.
אבל, הכי, אהבתי את הדחיפות הגדולות לעבר המטרה. רעיונות יצירתיים של איך לשווק, למי לפנות ואיך, עידוד מתמיד שאני בדרך הנכונה.. קוראים לזה תמיכה 🙂
לא הייתי יוצאת למימון המון ללא תמיכה. בהחלט יכולה לומר שאיתה וכמובן עם התומכים הנהדרים שלי הגשמתי את ה-חלום. היא ידעה לדבר אליי, לאישיות שלי, בשפה שלי ועל זה אעריך אותה תמיד.
אני מאמינה במימון המון א-ב-ל חובה רשת של תומכים. חובה לדייק בסכום היעד. חובה להתכונן למהלך רגשי שכזה. חובה להאמין שעושים את זה ולקחת אחריות על כל התהליך. מאוד ממליצה על ליווי. זה סוגר פינות של אי וודאות ונותן מענה בזמן אמת.
תודה אהובה על המסע שלנו.
נשיקות,
אורית.

פרויקטים נוספים

אגדות דשא

דירוג 50 השחקנים הגדולים ביותר בדור האחרון, עם סיפורים קצרים שמסכמים את הייחודיות והקריירה שלהם, יחד עם איורים מעוררי השתאות וקישורים לסרטונים וכתבות עליהם.

עוד על הפרויקט »

הספר של גדי

שבע שנים אני מסתובב ביניכם בזהות כפולה. שבע שנים אני חי חלום שבכלל לא העזתי לחלום. שבע שנים שהמציאות מפתיעה אותי, משלהבת אותי, מטלטלת אותי, ואני…

עוד על הפרויקט »

קידום מכירות וידאו אונליין

בזכות הפרויקט שלך יצא לפועל

אם יש לך רעיון שחייב לצאת לאור

יחד, נגייס את ההמון

סגירת תפריט