אחיקם ציפקיס - מפץ

אחיקם ציפקיס
"סיפור" שירה אוטוביוגרפי המתאר את תהליך היציאה שלי מהארון, דרך הזוגיות הראשונה ועד לפרידה הכואבת.
סכום שגויס: 32,295
סכום היעד: 32,000

כמה מילים על תהליך הליווי:
את התהליך התחלתי בלי שמץ של מושג במה כרוך הדבר. נכנסתי למיטל לשיחה בת שעתיים, בה היא הסבירה לי את כל הפרטים בצורה עניינית, מסבירנית ומאירת עיניים. לאחר מכן הכרתי את טל שניהלה בפועל את הפרוייקט. לאורך כל התהליך הייתה קבוצת וואטסאפ של כל הגורמים בהוצאה לאור וכן טל ומיטל, בה סיפרנו על יעדי הגיוס, התכוננו ובעיקר קיבלתי תמיכה ואהבה מכולם.

מה קיבלת מאיתנו:
מעבר להסברים ולהיערכות לפרוייקט, לאחר שהוא עלה לאוויר, מיטל הקפידה מדיי שבוע להציב לי יעדי גיוס ויעד כמותי של תומכים. היעדים תמיד נראו לי בלתי אפשריים, אך מיטל תמיד ידעה בחיוך ובמילה טובה להעצים אותי ולתת לי תחושת מסוגלות.
טל הייתה איתי ברגעים הקשים – האמינה בי כשהפסקתי להאמין בעצמי, הכריחה אותי להעמיק ולהתעסק כשהייתי עצלן, ובעיקר הייתה חברה טובה שתמכה, הקשיבה ונתנה בראש. מעבר לליווי, זכיתי בחברות איכותיות ומקסימות. איזה כיף לי 🙂

איך היה המסע?
המסע לא היה פשוט בכלל. קדמו לו שבועות ארוכים של תכנון, פעילות ברשתות החברתיות והרבה מתח וכסיסת ציפורניים. בסופו של דבר, הפרויקט הצליח בזכות אנשים שהתחברו למסר דרך הפוסטים ברשתות החברתיות ובזכות החמ"ל הבלתי מנוצח שלי (אמא שלי היקרה בעיקר).

במה הליווי סייע?
הליווי עשה לי סדר בדברים, נתן לי כלים מעשיים לתפעול ולקידום ברשתות החברתיות וכן כלים להיערכות לקראת הפרוייקט ולתפעול במהלכו.
מעבר לכך, הליווי נתן לי כוח ומוטיבציה להמשיך ולא להתייאש.

מה דעתך על מימון המון?
אני חושב שמימון המון הוא כלי משמעותי ומרכזי לקידום אומנות, תרבות ומיזמים. כשחקן בתחילת דרכו, ברור לי שאשתמש שוב בכלי זה וכנראה בעזרתן של מיטל וטל.

שני טיפים הכי חשובים:
1. להאמין בעצמך – לא חשוב כמה קשה וחסר סיכוי זה נראה, אסור לוותר!
2. לא לפחד לבקש עזרה ולהגיד שקשה – אתה נמצא בתהליך קשה וסיזיפי, לכן לקחת את העזרה של צוות HOOK. אל תפחד להשתמש בה. האנשים שנמצאים שם ילוו ויתמכו בך בשמחה ובאהבה גדולה!

פרויקטים נוספים

אגדות דשא

דירוג 50 השחקנים הגדולים ביותר בדור האחרון, עם סיפורים קצרים שמסכמים את הייחודיות והקריירה שלהם, יחד עם איורים מעוררי השתאות וקישורים לסרטונים וכתבות עליהם.

עוד על הפרויקט »

הספר של גדי

שבע שנים אני מסתובב ביניכם בזהות כפולה. שבע שנים אני חי חלום שבכלל לא העזתי לחלום. שבע שנים שהמציאות מפתיעה אותי, משלהבת אותי, מטלטלת אותי, ואני…

עוד על הפרויקט »

קידום מכירות וידאו אונליין

בזכות הפרויקט שלך יצא לפועל

אם יש לך רעיון שחייב לצאת לאור

יחד, נגייס את ההמון

סגירת תפריט