רעות שכטר - פרק א' ב'

רעות שכטר
ספר על תורת ה״אין מצב״ שמונעת מאיתנו להשיג את החלומות שלנו.

שמי רעות שכטר, עונה גם לכינוי ״טורבו״, בעלת העסק Turbo for Biz, המעניק שירותי אדמניסטרציה ורווחת עובדים לעסקים קטנים ובינוניים.
אני מנהלת את קהילת Office Pivot- 21st century office managers ומנהלת-שותפה בקהילת ״הבוסטריות״, קהילת עצמאיות ונשות עסקים ברמת גן וגבעתיים.
אני נשואה ואמא מבחירה ל-3 ילדים מקסימים, בעלת תואר ראשון בתקשורת מהמרכז הבינתחומי הרצליה.
סכום שגויס: 53,300
סכום היעד: 50,000

מהיום בו פגשתי את מיטל וטל, הרגשתי בבית. באתי עם איזו חשיבה שמה הבעיה לעלות עם קמפיין מימון המונים והבנתי שזה תהליך שהליווי בו הוא כל כך חשוב. קיבלתי ידע, טיפים חשובים, ליווי צמוד. זה היה כמו צניחה חופשית אבל עם מדריך צמוד ומרגיע. פרייסלס.
קיבלתי ידע, תמיכה, כתף תומכת, רוגע.
המסע היה כיף, מרגש, מלא בהתמודדות עם פחדים חבויים ולגמרי הפוש שהייתי צריכה כדי לחכות לספר שלי ולבאות.
הליווי סייע לי בהכל. בהסברים על כל שלב, בבניית קהילה תומכת, בהבנה מה כל דבר אומר ולמה צריך לעשות ככה ולא אחרת, הרגשתי שעברתי תואר 🙂
מימון המונים זה לא לבעלי לב חלש!

שני טיפים הכי חשובים:
1. לא לזלזל בתקופת ההכנה של הקהילה. חשבתי בהתחלה שמה הבעיה, פשוט לעלות קמפיין ואנשים אוהבים אותי אז הם יתמכו. אבל זה לא נכון. הם לא ידעו שאני כותבת ספר ולכן הבנייה של הקהילה, העלאת הפוסטים עם קטעים, שיתוף הקהילה בבחירת הכריכה ,תמונת הסופרת ועוד גרמה להכנת שטח שהוכיחה את עצמה בזמן אמת.
2. הקשבתי לצוות של ״HOOK״, והרגשתי שגם הוא קשוב לי. חשוב ללכת עם הבטן, להגיד את מה שמרגיש נכון ולדייק את עצמך כל הזמן.

פרויקטים נוספים

אגדות דשא

דירוג 50 השחקנים הגדולים ביותר בדור האחרון, עם סיפורים קצרים שמסכמים את הייחודיות והקריירה שלהם, יחד עם איורים מעוררי השתאות וקישורים לסרטונים וכתבות עליהם.

עוד על הפרויקט »

הספר של גדי

שבע שנים אני מסתובב ביניכם בזהות כפולה. שבע שנים אני חי חלום שבכלל לא העזתי לחלום. שבע שנים שהמציאות מפתיעה אותי, משלהבת אותי, מטלטלת אותי, ואני…

עוד על הפרויקט »

קידום מכירות וידאו אונליין

בזכות הפרויקט שלך יצא לפועל

אם יש לך רעיון שחייב לצאת לאור

יחד, נגייס את ההמון

סגירת תפריט