מוריה חזיזה - רופא השתוללות

מוריה חזיזה
ספר ילדים ראשון מסוגו על פגישה עם רופא השתוללות.
הורים, מורים, מטפלים –
מכירים ילדים עם בעיית קשב? זה בשבילם!

מוריה חזיזה ממושב הזורעים, בת 33, נשואה ואמא גאה לארבעה ילדים מתוקים. בעלת B.A בחינוך ובמחשבת ישראל מהאוניברסיטה העברית ותעודת הוראה בחינוך מיוחד עם הכשרה לעל יסודי ממכללת אורנים, לומדת M.A בחינוך באוניברסיטה הפתוחה ובימים אלו כותבת תזה על השפעה של תרבות על קבלת החלטות בבתי ספר. בשנים האחרונות, מחנכת ומורה בתיכון רגיל המשלב תלמידי חינוך מיוחד, חלקם עם לקויות למידה. אוהבת לעבוד עם ילדים ונוער, בעיקר כאלה שמאתגרים את המערכת. מתמחה בהוראה עם אסטרטגיות למידה המותאמות לתלמידים עם צרכים ללמידה קצת אחרת ועוסקת בפיתוח מתמיד של התאמת ההוראה לילדים ולדור.
סכום שגויס: 33,748
סכום היעד: 33,000

לפני כחמישה חודשים, הייתי אדם אנונימי כמעט לחלוטין, ושומרת הסף על הפרטיות שלי ועל התהליכים שלי. בזכות התהליך איתך, השיחות המדהימות, שבירת המיתוסים על שיווק נכון, העומק, החופש שלי לכתוב מה שעל ליבי, הכוח שנתת לי מהצד להיות אני מאחורי המקלדת ולא להיכנע ליועצי שיווק כאלה ואחרים, הם אלו שלעניות דעתי הביאו להצלחת הפרויקט שלי בהדסטארט.
גיוס המונים אגב, הוא תהליך ארוך וכואב, תהליך של ציפייה, אכזבה ושמחה, תהליך שחייבים להיות פנויים אליו ולהתפנות.

הטיפים הכי חשובים בעיניי הם:
א. אמונה – להאמין, להאמין, להאמין! אני האמנתי בקב"ה שהכל באמת לטובה ואם חלילה לא אצליח, גם זה שיעור לחיים, זה שחרר אותי מהפחד. האמנתי בספר שלי באמונה שלמה ובשליחות שהוא מייצר ואני חושבת שזה עבר הלאה.
ב. עין טובה – לא לקחת ללב, להסתכל רק על הטוב כדי שיגדל – יהיו אנשים שלא יפרגנו, אבל יהיו המון שכן! וצריך להתרכז רק בהם.
ג. עבודה קשה והתמדה – לקום כל בוקר מחדש ולהמציא את עצמך, לחפש דרכים חדשות למימון, לקחת בחשבון שיהיו כאלו שיגידו לא.

אם פעם הייתי מתרגשת לפני כל פוסט שאני מעלה, מחכה לתגובות ונבנית מהפיד(בקים) של הקוראים, היום, מגלה לך.. יש לי מיטל קטנה על הכתף שלוחשת לי: "כתבי, עשי מה שאת מרגישה"….

פרויקטים נוספים

אגדות דשא

דירוג 50 השחקנים הגדולים ביותר בדור האחרון, עם סיפורים קצרים שמסכמים את הייחודיות והקריירה שלהם, יחד עם איורים מעוררי השתאות וקישורים לסרטונים וכתבות עליהם.

עוד על הפרויקט »

הספר של גדי

שבע שנים אני מסתובב ביניכם בזהות כפולה. שבע שנים אני חי חלום שבכלל לא העזתי לחלום. שבע שנים שהמציאות מפתיעה אותי, משלהבת אותי, מטלטלת אותי, ואני…

עוד על הפרויקט »

קידום מכירות וידאו אונליין

בזכות הפרויקט שלך יצא לפועל

אם יש לך רעיון שחייב לצאת לאור

יחד, נגייס את ההמון

סגירת תפריט