בתיה האס פורטר - שיחות על הגוף

בתיה האס פורטר
ספר שחסר על מדף הספרים על מיניות בריאה של ילדים. הספר מכיל מסרים כנים ופתוחים המספקים מענה לשאלות שמעסיקות ילדים צעירים בנושא מיניות.
סכום שגויס: 31,299
סכום היעד: 30,000

עברנו חודשיים מטלטלים יחד, במהלכם היו עליות וירידות, רגעי מתח וחרדה, אך גם התרגשות וגאווה. במהלך התהליך אתגרתי את הגבולות הפנימיים שלי באופן שמעולם לא עשיתי בעבר. הגעתי לכלי התקשורת – התראיינתי בטלויזיה, ברדיו ובעיתונות, למדתי "לשווק" את המסר שאני מעבירה באמצעות הספר, פניתי לאינסוף אנשים וגופים שיכולים להתעניין בפרויקט, ובסופו של דבר, אחרי מאמץ משותף – זה הצליח. הגענו לגיוס של 104%. מעל 330 אנשים רכשו את הספר עוד במהלך גיוס ההמונים, כולל העירייה בעיר בה אני גרה, שרכשה את הספר עבור כל הגנים בעיר. כיום אני עומדת בפני הדפסה נוספת של הספר, שנמכר מזה מספר חודשים ברשתות החנויות.

שני הטיפים המשמעותיים ביותר:
1. לשים את הבושה ואת חוסר הנעימות בצד, ולהשתמש בכל ה- NETWORKING שעומד לרשותך. אני לא ביקשתי מאנשים לרכוש את הספר באופן ישיר, אך סיפרתי לכולם על הפרויקט, ביקשתי שיעבירו הלאה לחברים ומכרים, והמסר חלחל.
2. לפנות לכמה שיותר גורמים בתקשורת, מתוך ידיעה ש- 90% לפחות יתעלמו/יסרבו, ולקוות שמישהו, בסופו של דבר, יירתם לעניין. וטיפ ספציפי יותר – לפנות לעיתונות המקומית. הם אוהבים לפרסם כתבות על תושבי העיר שעוסקים בפרויקטים קטנים ומעניינים, בטח אם יש להם ערך חברתי.

פרויקטים נוספים

אגדות דשא

דירוג 50 השחקנים הגדולים ביותר בדור האחרון, עם סיפורים קצרים שמסכמים את הייחודיות והקריירה שלהם, יחד עם איורים מעוררי השתאות וקישורים לסרטונים וכתבות עליהם.

עוד על הפרויקט »

הספר של גדי

שבע שנים אני מסתובב ביניכם בזהות כפולה. שבע שנים אני חי חלום שבכלל לא העזתי לחלום. שבע שנים שהמציאות מפתיעה אותי, משלהבת אותי, מטלטלת אותי, ואני…

עוד על הפרויקט »

קידום מכירות וידאו אונליין

בזכות הפרויקט שלך יצא לפועל

אם יש לך רעיון שחייב לצאת לאור

יחד, נגייס את ההמון

סגירת תפריט